O nas

Jesteśmy grupą techników z ponad 14 letnim doświadczeniem w budowie i utrzymaniu pasywnych systemów sieci światłowodowych i niskoprądowych.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w budowie, pomiarach parametrów i certyfikacji strukturalnego okablowania serwerowni, centrów kolokacyjnych, szkieletowych sieci światłowodowych i niskoprądowych w obiektach użyteczności publicznej, budynkach komercyjnych, ciągach technologicznych w obiektach przemysłowych w tym w przemyśle petrochemicznym. Wykonujemy również łączenia i weryfikację komponentów sieci dosyłowych FTTx a także telewizji przemysłowej CCTV.

Kompetencje, wiedza i doświadczenie

Nasze kompetencje wynikają z bogatego doświadczenia zawodowego ugruntowanego wiedzą, którą nabywaliśmy w ciągu lat szkoleń i zrealizowanych projektów.

Dzięki pracy w środowisku operatorów telekomunikacyjnych nabyliśmy wiedzę i doświadczenie potrzebne do realizacji zadań w tym obszarze – znamy większość obecnych na rynku pasywnych rozwiązań optycznych jak również nie obca nam jest praca w środowisku funkcjonujących krytycznych serwisów operatorów telekomunikacyjnych.

Z kolei praca w środowisku centrów serwerowych pozwoliła nam na doskonalenie umiejętności wdrażania strukturalnego okablowania światłowodowego w tym najnowszych rozwiązań wysokiej gęstości systemów MPO to MPO oraz okablowania niskoprądowego cat 6, 6a, 7.

Z sukcesem braliśmy udział w realizacji wielu prestiżowych zagranicznych projektów.

Dysponujemy najwyższej klasy renomowanym sprzętem służącym do zgrzewania włókien światłowodowych japońskich marek z centrowaniem do rdzenia, sprzętem do wykonywania bezpośredniej i powtarzalnej terminacji końcówek o wysokiej jakości optycznej oraz skalibrowanym sprzętem pomiarowym.

Jakość pracy

Zarówno nasza gruntowna wiedza, doświadczenie jak i sprzęt pozwolą na dostarczenie Państwu prawidłowego i terminowego wykonania robót z najwyższą z starannością i zgodnie harmonogramem, założeniami projektowymi i standardami. Doradzamy również na etapie realizacji projektu wszędzie tam gdzie to jest możliwe dążąc do optymalizacji czasu wykonania prac przy niezmienionych parametrach jakościowych.

Dla Państwa realizujemy również usługi powykonawcze utrzymania sieci – połączenia sieciowego osprzętu, diagnostykę łączy, sprawne usuwanie występujących awarii oraz działania konserwacyjne.

Misja firmy

Naszą misją jest dostarczanie usług teletechnicznych na najwyższym europejskim poziomie, zgodnie z najnowszymi standardami i trendami. Wierzymy, że nasza działalność przyczyni się do realizacji ważnego interesu społecznego jakim jest powszechny dostęp do szybkich, nowoczesnych technologii przesyłu danych jednocześnie upatrując szansę dla własnego stabilnego rozwoju.